Grunt to zdrowie.

Zdrowie

Koloidalne srebro i złoto

 O srebrze i złocie koloidalnym.
Przeczytałem tu i tam a napisałem tu.

O srebrze koloidalnym dowiedziałem się już dość dawno. Informacji zacząłem szukać gdy nawracały infekcje nerek. Przepisywali mi na to antybiotyki, coraz silniejsze. Początkowo byłem z tego nawet zadowolony. Niepokój wzrósł gdy nawroty infekcji stawały się coraz częstsze i niemal regularne. A zapewniam, że ból jest paskudny. Nerki, moczowody. Aż kiedyś się przytrafił tak potężny i na dodatek w niedzielę, że musiałem wezwać pogotowie. Porozmawiałem z lekarzem i przyjechali. Dostałem dożylnie końską dawkę silnego środka przeciwbólowego i nakaz zgłoszenia się do lekarza domowego. Tak też zrobiłem. Ale miałem tego już dość.

Szukałem i znalazłem informacje alternatywne dla antybiotyków. Srebro koloidalne. Wypróbowałem, pomogło. Ataków już nie mam. Choć z infekcjami skończy się dopiero pod cichuńską, bo dopóki człowiek żyje, wciąz ma z tym do czynienia. Z tym, że teraz od czasu do czasu małe co nieco srebra kolidalnego jak tylko coś nie tak. Jakiś katarek, infekcja, posmarować po skórze na zaczerwienienie lub swędzenie. Działa błyskawicznie i co ważne, bez skutkow ubocznych jak w przypadku antybiotyków.

A teraz trochę znalezionych informacji. Dobrze podejrzewasz. Ujawnionych przez lekarzy.
 

Z boską mocą natury

 

Już w starożytności było wiadomo, że złoto i srebro zawiera cenne substancje dla organizmu, zwane naturalnym antybiotykiem regulującym układ enzymatyczny i  procesy samouzdrawiania.

 

Głównym celem stosowania koloidów, jest wzrost energii ciała i energii elektrycznej organizmu. Ponadto, złoto koloidalne, ma pozytywny wpływ na stan psychiczny. Srebro koloidalne optymalizuje takie procesy jak: gojenie się ran, które są wywołane przez bakterie, wirusy, grzyby i stany zapalne. Koloidy to środki medycyny naturalnej, od wieków znane i sprawdzone. Koloidy złota są niezwykle skuteczne. Używane były już w starożytnym Egipcie a Kleopatra powiedziała:

 

 "To może odmłodzić wszystkie organy ciała,
a także odświeżyć skórę."

 

>>>Srebro koloidalne>>> jest z powodzeniem stosowane w przypadkach:

Adenowirusa i wiele innych szczepów

Grypa, katar

Alergia

Zapalenie migdałków

Zapalenia stawów i choroby zwyrodnieniowej stawów

Czyraki

Tasiemiec

Świąd odbytu

Zapalenie spojówek

Rzeżączka

Syfilis

Dyzenteria

Koloidalne złoto i srebro w chorobie raka.

Czerwonka bakteryjna

Zapalenie oskrzeli

Hemoroidy

Candida albicans

Obfite białe upławy

Cukrzyca

Zapalenie pęcherza moczowego

Zapalenie jelita grubego

Zatrucie toksynami we krwi

Błonica

Różyczka

Biegunka

Zapalenie najądrza

Liszajec

Artretyzm

Wyprysk, egzema

Zapalenie opłucnej

Zapalenie

Posocznica

Zapalenie dziąseł

Reumatyzm, cholera

Rzeżączka

Półpasiec

Grypy, infekcje grypy

Egzema

Półpasiec

Zakażenia gronkowcami, paciorkowcami

Wysypka

Zapalne problemy jelitowe

Ból gardła

Gruźlica

Pęknięcia skóry

Zapalenie naczyń chłonnych

Gruźlica skóry

AIDS

Zapalenie wątroby

Malaria

Katar sienny

Zakażenia drożdżami

Zakażenia, infekcje

Pasożyty krwi

Zapalenie żołądka i jelit

Zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych

Nieżyt żołądka

Przeziębienia

Zapalenie migdałków

Zapalenie okrężnicy, biegunka

Zapalenie ucha

Przerost prostaty

Cuchnący oddech choroba

Ostry gościec stawowy

Neurastenia

Koklusz, zapalenie płuc

Choroby uszu

Dur brzuszny

Zakażenia grzybicze

Reumatyzm

Przywracanie równowagi kwasowo-zasadowej

Łuszczyca

Posocznica

Brodawki

Rany (stosowanie zewnętrzne)

Choroby dziąseł

Borelioza z Lyme

Krwawienie z dziąseł

 

 

Naturalne koloidy w czystej źródlanej wodzie

 

W starożytności, wpływ koloidów złota definiowano w następujący sposób:

  • Złoto aktywuje i harmonizuje układ hormonalny
  • Złoto uspokaja system nerwowy
  • Złoto aktywuje wewnętrzną energię i prowadzi do lepszego, bardziej pozytywnego samopoczucia
  • Złoto otwiera komórki

 

W przeciwieństwie do srebra koloidalnego, wystarczą niewielkie ilości złota koloidalnego do stwierdzenia skuteczności i zauważenia zmian.

 

>>>Złoto koloidalne>>> stosuje się z dobrym skutkiem:

Astma

Artretyzm

Otyłość

Strach

Cukrzyca (cukrzyca/skojarzone)

Depresja

Narkomania (alkohol/nikotyna)

Krążenia (obwodowego/mózgu)

Czynności gruczołu

Osłabienie energii

Frustracja

Zespoły chorób

Zaburzenia czynności mózgu

Choroby skóry

Neurodermitis

Palenie

Menopauza

Sezonowe zmiany nastroju

Na zimno/mróz (do użytku zewnętrznego)

Jako lek wspomagający w leczeniu raka

Melancholia

Poty nocne

Nerwy

Problemy z krążeniem

Choroby psychiczne

Niedostosowanie

Problemy trawienne

Reumatyzm

 

Dr.Edward H. Ochsner, MD, BS, FACS, chirurg ze szpitala Augustana pisze w artykule o nieuleczalności raka:

„Złoto koloidalne może mieć znaczący wpływ na zahamowanie rozwoju choroby raka. Zespół badawczy kierowany przez E.H. Ochsner, stwierdził że złoto koloidalne pomaga zmniejszyć rozmiar guza, zmniejszyć ból, poprawić apetyt i trawienie oraz zwiększenie masy ciała i siły pacjenta."

 

Dawkowanie

Koloidalne złoto jest już w bardzo małych dawkach bardzo skuteczne! Dla osób dorosłych zaleca się: codzienne 1 x 50 ml koloidalne złoto i srebro H2O (koloidalna woda).

 

Ważne:

Nie używać łyżek metalowych!

Nie przechowywać w lodówce.

Idealne temperatury od 7 do 18 stopni.

 

Przed użyciem wstrząsnąć!

 

Uwaga:

Nie stosuje się w diagnostyce chorób. Diagnozowanie i proces leczenia należy do lekarzy. Jednakże, każdy obywatel ma prawo do własnej terapii, która jest znana jako podstawa każdej terapii i zalecana. Te informacje mają na celu wzmocnienie wiedzy o właściwościach koloidu srebra i złota dla zdrowia.


I coś jeszcze.
Wypróbowałem srebro kolidalne niejonowe, czyli nie produkowane chemicznie. Srebro takie jest produkowane z użyciem wody destylowanej. Srebro koloidalne zabija ponad 650 drobnoustroi chorobotwórczych. Używając antybiotyków musiałbyś łyknąć pół apteki. O skutkach ubocznych nawet nie chcę myśleć.


Skutki uboczne:
Sporadycznie może wystąpić reakcja Herxheimera będąca efektem oczyszczania się organizmu z nagromadzonych toksyn, które uwalniając się do krwiobiegu mogą powodować krótkotrwale: zmęczenie, złe samopoczucie, lekką biegunkę (jeśli tak się stanie, bakterie jelitowe powinny być uzupełnione przez zażywanie bakterii acidofilnych - dostępne w aptece lub poszukać w internecie -, powinno się również pić dużo wody, aby zapobiec odwodnieniu) a także pozorne pogorszenie się stanu zdrowia. W takich przypadkach należy zmniejszyć przyjmowane dawki o połowę.

U osób uczulonych na srebro może wystąpić m.in. opuchlizna ciała, wysypka, ropienie oczu i uciążliwy katar. W takim przypadku należy zaprzestać przyjmowania Srebra Koloidalnego i w razie potrzeby skontaktować się z lekarzem homeopatą. (Dotyczy głównie produkowanego srebra koloidalnego).
Przechowywanie:
Przechowywać szczelnie zamknięte, koniecznie w ciemnym miejscu, w temp. pokojowej, z dala od pól magnetycznych (telewizor, kuchenka mikrofalowa itp.) i w miejscu niedostępnym dla dzieci.

W internecie można kupić srebro koloidalne jak również złoto koloidalne, każde osobno. Ceny są zazwyczaj dość wysokie. Czytałem różne opinie i dobre i niekoniecznie przychylne. Z całej populacji ludzi z pewnością znajdzie się ktoś komu lepiej unikać srebra czy złota i będą to osoby nietolerujące tych metali.

Relacje osób stosujących srebro koloidalne


Oczyszczanie organizmu
Mimo że byłem w zasadzie zdrowy zanim zacząłem przyjmować koloidalne srebro, w moim organizmie nastąpiła reakcja oczyszczania, kiedy zacząłem je zażywać. Zaczął się u mnie wydzielać obfity śluz. Zdaje się, że srebro pomagało mojemu organizmowi pozbyć się ogromnej ilości toksyn, które nie powinny się tam znajdować. - Dr Charles W. Ojai, CA (źródło: broszurka: Colloidal Silver, The Amazing Alternalive to Antibiotics - Koloidalne srebro, niesamowita alternatywa dla antybiotyków)

Choroba dziąseł
Od 5 lal mam chore dziąsła i co dwa tygodnie od półtora roku chodzę na wizyty u instruktorki higieny jamy ustnej. Przed moją ostatnią wizytą zdecydowałam się spróbować jak srebro zadziała na moje dziąsła. Wcierałam po trochę codziennie rano i wieczorem przy myciu zębów i od razu zauważyłam, że zaczerwienienie ustępuje. Po dwóch tygodniach takich zabiegów poszłam na umówione spotkanie z moją 'higienistką'. Kiedy zobaczyła moje dziąsła, zapytała, co z nimi zrobiłam. Powiedziałam jej, że używam koloidalnego srebra i jak go używam. Chciała dowiedzieć się więcej na ten temat. Spytałam dlaczego, a ona powiedziała mi, że choroba dziąseł prawie zupełnie znikła, a ona chciałaby pokazać to dentyście i polecić innym pacjentom. 'Od tamtej pory stosuję srebro koloidalne na ból gardłu, na infekcje ucha mojego syna, na kaszel i inne dolegliwości. -Jeanne M., CA (źródło: biuletyn Nature's Silver Solution - Srebrne rozwiązanie natury)

Taaak, to jest tylko malutka cząstka. Można by napisać książkę i bez skutków ubocznych :-).
Niedawno dane mi było znaleźć ZŁOTO I SREBRO KOLOIDALNE w jednym. I co super ważne, pozyskiwane z naturalnego źródła w Rumunii.


PS. Słyszałem, że najlepsza do picia jest naturalna woda źródlana właśnie ze względu na odpowiedni ładunek elektryczny. A co dopiero jak się ją połączy z naturalnym srebrem i złotem w synergiczną całość.

Koloidy to nanocząsteczki metalu szlachetnego zawieszone w wodzie. Posiadające niewielki ładunek elektryczny dzięki czemu odpychają się wzajemnie, krążą nieustannie w wodzie, nie wypływają i nie opadają.


Z wyrazami szacunku
Wiesiek